Pomorskie: Wszystko, co musisz wiedzieć o PUE ZUS i zasiłkach – ZUS zaprasza na nowe szkolenia!

Pomorskie: Wszystko, co musisz wiedzieć o PUE ZUS i zasiłkach – ZUS zaprasza na nowe szkolenia!
Fot. Pixabay

Platforma Usług Elektronicznych oraz świadczenia pieniężne w razie choroby i macierzyństwa to tematy kolejnych bezpłatnych szkoleń przygotowanych przez pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ze szkoleń można skorzystać stacjonarnie i online.

W środę, 22 listopada, o godz. 10, platformie Cisco Webex Meeting odbędzie się spotkanie „PUE bez tajemnic”. Jego uczestnicy dowiedzą się jak na Platformie Usług Elektronicznych tworzyć, przekazywać i odbierać dokumenty oraz wiadomości. Zgłoszenia należy wysyłać elektronicznie na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

PUE będzie również tematem spotkania, które odbędzie się także w środę, 22 listopada, o godz. 10:00, w inspektoracie ZUS w Tczewie przy Jagiellońskiej 55. Zapisy na to szkolenie do 20 listopada pod adresem: szkolenia_gdansk@zus.pl.

Natomiast w czwartek, 23 października, o godz. 10:00, w siedzibie oddziału ZUS w Słupsku przy Placu Zwycięstwa 8 w sali nr 106 odbędzie się szkolenie, którego tematem będą świadczenia pieniężne w razie choroby i macierzyństwa. Uczestnicy dowiedzą się m.in. kto ma prawo do zasiłków, jaki jest okres ich wypłaty i jak jest ustalana podstawa ich wymiaru. Na zgłoszenia ZUS czeka pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

W mailu należy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, temat szkolenia oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO, dostępnym na stronie zus.pl.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Krzysztof Cieszyński
Print Friendly, PDF & Email