Wraca Elbląskie Święto Sportu

Wraca Elbląskie Święto Sportu
Fot. MOSiR

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Elbląskie Święto Sportu wraca do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135. W czwartkowe popołudnie (16.03) w obecności około tysiąca sportowców z elbląskich klubów podsumowany zostanie 2022 rok, a Prezydent Elbląga Witold Wróblewski nagrodzi i wyróżni tych, którzy osiągali znaczące sukcesy w ubiegłym roku.

To będzie prawdziwe święto elbląskiego środowiska sportowego. W czwartek na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej zasiądzie ponad 1000 sportowców w różnym wieku. Udział w Elbląskim Święcie Sportu potwierdziło blisko 30 stowarzyszeń kultury fizycznej. Uroczysta gala, podczas której podsumowany zostanie miniony rok, wraca do hali przy al. Grunwaldzkiej po czterech latach przerwy, która spowodowana była ograniczeniami i zakazami związanymi z pandemią koronawirusa.

Podczas Elbląskiego Święta Sportu podsumowany zostanie 2022 r. Prezydent Elbląga Witold Wróblewski nagrodzi i wyróżni zawodników, którzy odnosili znaczące sukcesy w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym. W programie wydarzenia są również występy artystyczne. Na scenie wystąpi m.in. jedna z finalistek programu „Mam talent”.

Elbląskie Święto Sportu odbędzie się w czwartek, 16 marca, o godzinie 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135.

Organizatorami wydarzenia są: Prezydent Elbląga Witold Wróblewski, Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Print Friendly, PDF & Email