Włocławek: "Śródmieście Cafe" – przestrzeń do spotkań i aktywności

Włocławek: "Śródmieście Cafe" – przestrzeń do spotkań i aktywności
Fot. mat. prasowe

Działasz w organizacji pozarządowej lub grupie nieformalnej i poszukujesz przestrzeni do spotkań lub innych przedsięwzięć? Skorzystaj z propozycji „Śródmieście Cafe”.

Kawiarnia obywatelska funkcjonuje od kwietnia 2024 roku w Centrum Rewitalizacji przy ul. 3 Maja 18, To tu chcemy wspierać szeroko pojęte aktywności włocławian. Jedną z grup odbiorców tego miejsca są organizacje pozarządowe i inne podmioty, w tym grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Włocławka.

Każdy zainteresowany może skorzystać z wnętrz kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe”. Do dyspozycji jest sala „kawowa” na parterze i sala warsztatowa na I piętrze. Łącznie to 140 metrów kwadratowych przestrzeni, w której można realizować swoje działania. Ponadto, zainteresowani mogą skorzystać z podwórka partycypacyjnego na potrzeby wydarzeń plenerowych.

Przestrzeń „Śródmieście Cafe” będzie udostępniana nieodpłatnie po uzyskaniu zgody Operatora i uwzględnieniu wolnego terminu w harmonogramie działań zaplanowanych już działań.

Informacja na ten tematrewitalizacja.wloclawek.eu

UM Włocławek
Print Friendly, PDF & Email