Wigilijne Spotkanie „Nie jesteś sam”

Wigilijne Spotkanie „Nie jesteś sam”
Fot. Pixabay

W programie m.in. oprawa muzyczna, wspólne kolędowanie, dzielenie się Bożym Słowem, modlitwa, spożycie gorących wigilijnych posiłków, wydanie potraw na wynos oraz rozdanie świątecznych kartek, upominków i prezentów.

VIII Wigilijne Spotkanie „ Nie jesteś sam” organizowane jest przez Teen Challenge Chrześcijańską Misję Społeczną Oddział w Elblągu.

– 16 grudnia w piątek o godzinie 17.00 na elbląskim Placu Dworcowym jak zawsze spotkamy się z osobami najbardziej potrzebującymi w Elblągu. Będzie to jednak szczególne spotkanie w wyjątkowym świątecznym wydaniu. Jest ono ósmym tego rodzaju przedsięwzięciem zainicjowanym przez Misję skierowanym m.in. do osób bezdomnych, samotnych i potrzebujących – mówi Piotr Grzeszczuk Prezes Elbląskiego Oddziału Chrześcijańskiej Misji Społecznej Teen Challenge.

Mat. prasowe

– Przy wsparciu wielu podmiotów z którymi współpracujemy, pomocy serdecznych ludzi oraz wsparciu kilku stowarzyszeń, szkół i firm możemy zorganizować tak piękne wydarzenie. Ma ono charakter społeczno -charytatywny w które bezinteresownie zaangażowali się społecznicy i ludzie dobrego serca. Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku przyłączyli się, by razem z nami współtworzyć tę inicjatywę i usłużyć potrzebującym – mówi Piotr Grzeszczuk.

– Nikt tego dnia nie będzie samotny i głodny. Każdy kto przyjdzie dostanie prowiant na wynos i słodki upominek. W przygotowywanym menu znajdą się m.in.: pierogi, paszteciki, świąteczny bigos, zupy, sałatki, ciasta i wiele innych smakołyków – zaznacza Piotr Grzeszczuk.

Zapraszamy!

UM Elbląg
Print Friendly, PDF & Email