Wesprzyj działania Fundacji Avalon na rzecz osób z niepełnosprawnościami!

Wesprzyj działania Fundacji Avalon na rzecz osób z niepełnosprawnościami!
Fot. Kampus Production / Pexels

Fundacja Avalon, która od 16 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami, by mogły być aktywne w każdej sferze życia, w swoim spocie pokazuje, że darczyńcą może zostać każdy człowiek.  Każda osoba w realny sposób może pomagać zmieniać świat dla osób z niepełnosprawnościami i wspierać je w codziennych wyzwaniach.

W ten sposób Fundacja zachęca do wspierania prowadzonych przez nią działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Organizacja swoją misję realizuje już 16 lat, odpowiadając na najbardziej palące problemy i potrzeby środowiska. Aktywizuje i wspiera w drodze do uzyskania jak największej samodzielności. Prowadzi program wsparcia finansowego – subkonta, aktywną rehabilitację, w której wykorzystuje zajęcia sportowe, udziela darmowych porad, edukuje w zakresie seksualności i rodzicielstwa, a także promuje sporty osób z niepełnosprawnościami.

W lutym 2022 roku zaangażowała się w działania na rzecz uchodźców z niepełnosprawnościami z Ukrainy.

Zrealizowała też już cztery ogólnopolskie kampanie społeczne mające na celu zmianę postrzegania niepełnosprawności i osób jej doświadczających przez polskie społeczeństwo, a w tym roku wystartuje z piątą.

Zostań darczyńcą Fundacji Avalon, a Twoja pomoc zyska prawdziwą moc! Poczuj moc pomagania, otwórz się na drugiego człowieka, przekaż darowiznę i pomóż nam pomagać.

Zostań darczyńcą Fundacji Avalon. Poznaj historię darczyńców i przekonaj się, że każdy może podzielić się dobrem! Spraw by świat był lepszy dla wszystkich! 

Fundacja Avalon to jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, powstała w 2006 roku, a od roku 2009 posiada status organizacji pożytku publicznego. Ma siedzibę w Warszawie, jednak swoim wsparciem obejmuje osoby potrzebujące z całej Polski. Fundacja oferuje pomoc potrzebującym w obszarze finansowym, a także prowadzi szereg programów społecznych i edukacyjnych, mających na celu aktywizację OzN a także zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie. 

Fundacja Avalon aktualnie wspiera blisko 13 000 osób z całej Polski. Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 285 mln złotych.

Fundacja Avalon
Print Friendly, PDF & Email