Warsztaty z asertywności

Warsztaty z asertywności
Fot. nadesłane

Czy asertywność pomaga w byciu szczęśliwszym człowiekiem? Czy stawianie granic jest trudne? Jak być asertywnym w pracy, związku, relacjach międzyludzkich? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć i potrenować asertywność, zapraszamy na warsztaty asertywności z trenerem Bartłomiejem Stolarczykiem, które odbędą się 9 września o 17:00. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bartłomiej Stolarczyk – absolwent Studium Trenerów Praeceptor. Jest trenerem specjalizującym się w treningach asertywności, rozwoju osobistym, etycznej perswazji, psychologii sportu, prowadzeniu negocjacji. Wierzy w to, co tak trafnie ujął Jonathan Swift – autor „Podróży Guliwera”, że z człowiekiem, jest jak z polem, czasami biegnie przez nie żyła złota, ale właściciel o tym nie wie. Pomaga inny w odnalezieniu osobistej żyły złota. Autor książek „Naucz, ich jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności”, „Perswazyjny telemarketing. 50 narzędzi sprzedaży i obsługi Klienta do zastosowania od zaraz” oraz podręcznika zarządzania dla administracji publicznej „Praktyczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej. Poradnik.”

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „MOC książek – KsiążkoTerapia 2” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Print Friendly, PDF & Email