Warsztaty plastyczne Światowidzie

Warsztaty plastyczne Światowidzie
Fot. nadesłana / CSE Światowid

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zachęca, do zapisaywania swoich dzieci na zajęcia plastyczne. To świetna alternatywa dla zimowych, deszczowych popołudni spędzanych przez nie przed komputerem.

– Zajęcia będą dla każdego uczestnika niezwykłą przygodą, która pozwoli im zajrzeć w głąb magicznego świata sztuki. Dzieci będą poznawały różne techniki artystyczne, odkrywając świat i realizując tematy, które lubią. To świetny sposób, żeby dziecko poprzez luźną formę zabawy, nie tylko zaprzyjaźniło się ze sztuką, ale i nauczyło wyrażać siebie za pomocą twórczej pracy swoich rąk. To także miejsce, w którym pozna grono nowych przyjaciół, nauczy się pracy w grupie i odpowiedzialności za wspólne dobro. Każda linia, kształt czy rysunek będzie wynikiem poszukiwania i odkrywania przez dziecko nowych możliwości – zaznaczają organizatorzy.

Dodatkowo prace manualne rozwiną ciekawość poznawczą, pobudzą otwartość i empatyczność, zachęcą do podejmowania inicjatyw, polepszą koncentrację uwagi, pobudzą wyobraźnię i świadomość obserwacji.

– Przyjazna atmosfera na zajęciach sprawi, że Twoje dziecko będzie się czuło akceptowane, co w przyszłości zaowocuje, tak potrzebną w dzisiejszych czasach, pewnością siebie. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki i czwartki – informuje CSE „Światowid”.

Poniedziałek:

  • Grupa A (dzieci w wieku 5-7 lat, w godzinach 15:45-16:45);
  • Grupa B (dzieci w wieku 8-12 lat, w godzinach 17:00-18:30).

Instruktorka: Anna Dukszta.

Czwartek:

  • Grupa C. Dzieci w wieku 5-8 lat, w godzinach 17:00-18:00;
  • Grupa D. Dzieci w wieku 9-14 lat, w godzinach 18:15-19:15.

Instruktorka: Marta Tyszkowska.

Zapisy przyjmuje Kamila Mach. E-mailowo: kamila.mach@swiatowid.elblag.pl lub pod numerem tel. 55 611 20 85.

Oprac. Red.
Inf. nadesłana
Fot. CSE Światowid
Print Friendly, PDF & Email