Warsztaty motywacyjne dla małżeństw i narzeczonych / również online

Warsztaty motywacyjne dla małżeństw i narzeczonych / również online
Mat. prasowe

Dwa lata pandemii i rok wojny ponownie unaoczniły nam wszystkim, że rodzina jest kluczowym elementem poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i samopomocy oraz otwartości na przybyszów i uchodźców. Badania wskazują, że dla zdecydowanej większości społeczeństwa rodzina jest miejscem, które daje im poczucie akceptacji, bezpieczeństwa i satysfakcji.

Jednocześnie rodziny przeżywają poważne kryzysy. Nie mają one takiej skali jak w niektórych krajach Zachodniej Europy, tym niemniej znacząco i negatywnie wpływają na dobrostan społeczny.

Fundacja Mamy i Taty od 2010 roku dostarcza analizy, badania i kampanie społeczne wzmacniające rodziny.

Obecnie Fundacja uruchamia „Warsztaty motywacyjne dla małżeństw i narzeczonych”. Bezpłatne interaktywne warsztaty, zarówno internetowe jak i stacjonarne, startują już 17 listopada 2022 roku.

Każdy uczestnik dostanie atrakcyjny, użyteczny i przystępny poradnik dotyczący budowania dobrych relacji i tworzenia szczęśliwej rodziny. Warsztaty prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów.

AKREDYTACJE – UDZIAŁ ONLINE: link dostępny TUTAJ.
AKREDYTACJE – UDZIAŁ STACJONARNY: link dostępny TUTAJ
ZADAWANIE PYTAŃ PODCZAS UDZIAŁU ONLINE TYLKO ZA POMOCĄ PLATFORMY ZOOM (SESJA Q&A).

Transmisja na żywo na stronach: link dostępny TUTAJ oraz na  debata.infostrefa.tv

O szczegółach Fundacja Mamy i Taty poinformuje na konferencji prasowej z udziałem dr Sabiny Zalewskiej, Janusza Wardaka oraz ekspertów Fundacji Mamy i Taty.

Konferencja prasowa inaugurująca „Warsztaty motywacyjne dla małżeństw i narzeczonych” 17 listopada br. o godz. 09:00 Centrum Prasowe PAP, ul. Bracka 6/8 / online

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Akcelerator rodzinny: szkolenia dla małżeństw i narzeczonych oraz artykuły prorodzinne i certyfikaty” dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!”

Kontakt do organizatora: Gabriela Staszewska e-mail:  gabriela.adamska@mamaitata.org.pl tel. kom. 660 46 13 71

UWAGA: Moderator wydarzenia – Centrum Prasowe PAP – prosi uczestników o możliwie jak najwcześniejszą rejestrację. Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma zindywidualizowany link, poprzez który będzie możliwość dołączenia do wydarzenia. Do zarejestrowanych uczestników przesłane zostaną maile przypominające o wydarzeniu na 24 godziny, a następnie na 1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Biorąc udział w niniejszym Wydarzeniu, wyrażasz zgodę na publikację wizerunku i przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym  formularzu: Zgoda na publikacje wizerunku | CentrumPrasowe (pap.pl)

Materiał przesłany przez Centrum Prasowe PAP
Print Friendly, PDF & Email