Warsztaty decoupage w Światowidzie

Warsztaty decoupage w Światowidzie
Fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty z decoupage dla dorosłych. Warsztaty odbędą się 26 listopada (piątek) o godzinie 17.00. Na zajęciach uczestnicy wykonają drewniane dekoracje typu skrzynki, pudełka na biżuterię, koszyki.

Decoupage to popularna technika, dzięki której możemy nadać przedmiotom zupełnie inny wygląd. Technika polega na dekorowaniu przedmiotów wycinanymi motywami np. z papieru. Wybraną powierzchnię maluje się farbami i pokrywa specjalnymi preparatami nadającymi różne efekty np. spękania, złocenia lub postarzenia.

– Na zajęciach opowiemy o technice decoupage oraz zaprezentujemy kilka przedmiotów wykonanych tą techniką, ale przede wszystkim będzie to okazja do samodzielnego ozdobienia wybranego przedmiotu, który później może być prezentem świątecznym albo ozdobą w naszym domu– zachęcają organizatorzy. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać tę unikalną technikę zdobienia i nauczyć się tworzyć piękne przedmioty dla siebie i bliskich – dodają organizatorzy.

Zajęcia organizowane są w miłej atmosferze przy kawie, herbacie i ciastku, umożliwiającej naukę nowych technik artystycznych i rozwój umiejętności. Zapraszamy dorosłych w każdym wieku. Liczba miejsc ograniczona. Cena 30 zł/osoba.

Termin i miejsce: 26 listopada 2021 godz. 17.00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Zapisy i więcej informacji: tel. 55 611 20 59, dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl

Print Friendly, PDF & Email