Warbus zaprzestał świadczenia usług. Na ulicach komunikacja zastępcza i spore utrudnienia

Warbus zaprzestał świadczenia usług. Na ulicach komunikacja zastępcza i spore utrudnienia
Fot. Adminstrator

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 17 lipca 2019 r. około godziny 19:15 otrzymaliśmy informację od Dyrektora elbląskiego oddziału spółki WARBUS, że z dniem jutrzejszym zaprzestają świadczenia usług przewozowych na terenie Elbląga. Informacja ta została następnie potwierdzona pisemnie przez Prezesa Zarządu WARBUS sp. z o.o.

W związku z powyższym od jutra, 18 lipca wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej, na liniach obsługiwanych przez spółkę WARBUS tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31.

ZKM prowadzi działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji, aczkolwiek bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia nam całkowitą eliminację problemów. Na części linii pojawią się autobusy zastępcze (podmiejskie) [w tym też często niedostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością – przyp. red.] z nietypową kolorystyką i niepełnym oznakowaniem. Linie 30 i 31 zaczną funkcjonować od około godziny 12. Kolejne informacje zamieszczane będą na bieżąco na naszej stronie tj. zkm.elblag.com.pl

– Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszystkich starań, komunikacja jak najszybciej powróciła do normalnego funkcjonowania – zapewniają przedstawiciele spółki.

Print Friendly, PDF & Email