Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży – czwartek 11 lipca

Wakacyjne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży – czwartek 11 lipca
Fot. MOSiR

Już w najbliższy czwartek, 11 lipca, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbędą się zawody pływackie organizowane w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”. Udział w nich mogą wziąć dzieci od 6 do 15 lat. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 10:00, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i słodki upominek.

Wakacje w pełni, ale co robić kiedy najmłodszych dopadnie nuda? Do końca sierpnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował całą masę ciekawych zajęć i wydarzeń, które urozmaicą czas najmłodszym elblążanom (pełen harmonogram).

Jedną z wielu propozycji są najbliższe zawody pływackie w CRW Dolinka skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, które samodzielnie, lub za pomocą makaronów i desek, pokonają dystans 25 m lub 50 m (w zależności od kategorii wiekowej).

Celem zawodów jest dobra zabawa, dlatego nie będzie prowadzonego pomiaru czasu. Każdy zawodnik otrzyma medal i słodki upominek, a po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy będą mogli do godziny 12:00 bezpłatnie korzystać ze strefy rekreacyjnej.

Zgłoszenia przyjmowane są do środy, 10 lipca, do godziny 12:00 poprzez formularz Google. Limit uczestników wynosi 100 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W wyjątkowych przypadkach można będzie zapisać dziecko na miejscu, na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.

Organizatorzy zachęcają, aby wydrukować, wypełnić i przynieść do biura zawodów oświadczenie niezbędne do udziału dziecka.

Więcej informacji na temat wydarzenia w regulaminie.

Wszystkie wydarzenia i zajęcia w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em są bezpłatne.

Koordynatorzy Wakacji z MOSiR-em zachęcają do śledzenia mediów społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami.

MOSiR Elbląg
Print Friendly, PDF & Email