W czerwcu X Abilimpiada SM

W czerwcu X Abilimpiada SM
Fot. mat. prasowe

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza na dziesiątą X Abilimpiadę SM, która odbędzie się między 20 a 22 czerwca w Ośrodku Wypoczynkowym ŁUCZNIK przy ul. Spacerowej 11 w Sielpi Wielkiej.

– Jak co roku czeka na Państwa wiele ciekawych konkurencji: decoupage, warcaby, fotografia, warsztaty muzyczno-taneczne oraz konkurencja „Open”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe – wskazują organizatorzy.

Zachęcają jednocześnie do zapoznania się z harmonogramem i opisem dyscyplin, który znajduje się w załączniku – KLIKNIJ TU. Proszą również o przeczytanie Regulaminu Abilimpiady 2022 – KLIKNIJ TU.

– Liczymy na Państwa obecność. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży – podkreślają organizatorzy.

Pierwszym etapem rekrutacji jest dokładne wypełnienie i dostarczenie przez osoby zainteresowane karty zgłoszeniowej drogą pocztową i e-mailową do biura Rady Głównej PTSR ul. Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa, e-mail: m.szymanska@ptsr.org.pl lub osobiście, drogą pocztową lub e-mailową do najbliższego Oddziału PTSR. Do karty należy również załączyć aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, bądź aktualne orzeczenie równoważne (orzeczenie lekarza orzecznika ZUS). Druk karty zgłoszeniowej dostępny jest w załączeniu.

Ważne: w uzasadnionych przypadkach zawodnicy mogą przyjechać z opiekunem.

– Zgłoszenia przyjmujemy do 27 maja 2022 r. Wszelkie pytania prosimy kierować do: Marta Szymańska: m.szymanska@ptsr.org.pl, telefon: 535 535 175 – wyjaśnia PTSR.

Print Friendly, PDF & Email