V Ogólnopolska Konferencja Arteterapii już w maju. Trwają zapisy

V Ogólnopolska Konferencja Arteterapii już w maju. Trwają zapisy
Fot. Pixabay

20 maja 2022 roku w godzinach od 9.00 do 16.00 w warszawskim Hotelu Lord pod hasłem „Indywidualne podejście w terapii. Nowe wyzwania w praktyce arteterapeuty po dwóch latach pandemii” odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Arteterapii.

Wydarzenie dedykowane jest osobom zajmującym się zawodowo pracą z dziećmi, młodzieżą oraz osobami zmagającymi się z różnego rodzaju problemami. Organizatorzy przedsięwzięcia do udziału w konferencji zapraszają nauczycieli, pedagogów specjalnych, socjoterapeutów, psychoterapeutów, arteterapeutów, osoby, w kręgu zainteresowań których leży arteterapia i zamierzają wykorzystywać ją, jako metodę pracy z podopiecznymi oraz specjalistów, którzy na co dzień zajmują się arteterapią, ale chcą pogłębić wiedzę z zakresu swojej dziedziny a także zapoznać się z najnowszymi metodami arteterapeutycznymi, które docierają na rynek dzięki rozwojowi nowych technologii.

Konferencję poprowadzą eksperci zajmujący się różnymi rodzajami terapii. Głównym tematem wydarzenia będzie omówienie wpływu izolacji spowodowanej dwoma latami pandemii na artetreapeutów oraz ich podopiecznych a także wskazanie nowych wyzwań stojących przed arteterapią i konieczność podjęcia konkretnych kroków zmierzających do uzyskania oczekiwanych rezultatów terapii. Zaprezentowane zostaną również najnowocześniejsze metody arteterapeutyczne dostosowane do aktualnych problemów podopiecznych i przynoszące oczekiwane skutki.

W konferencji uczestniczyć można w trybie stacjonarnym bądź zdalnym. Bilety sprzedawane są po promocyjnej cenie do 21 marca 2022 roku. Po tym terminie koszt udziału w spotkaniu ulegnie zmianie.

Więcej informacji: V Ogólnopolska Konferencja Arteterapii (kongres-arteterapia.pl)

Print Friendly, PDF & Email