Twoje ulubione zajęcia? Znajdziesz je w Promyku!

Twoje ulubione zajęcia? Znajdziesz je w Promyku!
Fot. nadesłane/CT Promyk/Archiwum redakcji

Nadchodząca jesień w Centrum Tańca Promyk zapowiada się bardzo ciekawie. Promyk przygotował dla Was sporo propozycji zajęć tanecznych, sportowych czy fitnessowych. Oferta przygotowana jest z myślą o dzieciach, młodzieży, osobach dorosłych i seniorach.

Centrum Tańca Promyk to nowoczesne, otwarte dla każdego kochającego taniec, fitness i sport miejsce. Kursantom oferowane są komfortowe warunki do nauki, w tym przestronna salę do ćwiczeń z parkietem na podłodze i lustrami na ścianach. Uczestnicy treningów mogą korzystać z wygodnej szatni, gdzie bez trudu przygotują się do zajęć. Do dyspozycji gości oddano także poczekalnię, by wygodnie zrelaksować się przed treningiem.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, co znacznie ułatwia naukę i pozwala wytworzyć wyjątkową więź pomiędzy kursantami i trenerami tańca. Organizatorzy otwarci są na wszystkie Wasze potrzeby i prowadzą kursy dla osób całkowicie nowych w tej dziedzinie, jak i zaawansowanych. Promyk zaprasza dziecięcych tancerzy oraz osoby dorosłe.

Taniec to pasja, a nie obowiązek. Dlatego organizowane w Promyku kursy mają przede wszystkim bawić, pozwalać na rozwijanie swoich umiejętności, a także na relaks, jaki odczuwa każdy po dobrej dawce aktywności fizycznej. Tu można się bawić tańcem, ruchem i tworzyć z innymi kursantami wyjątkową grupę o podobnych zamiłowaniach!

CT Promyk zaprasza!

Oferta Centrum Tańca Promyk dostępna jest TUTAJ.

Centrum Tańca „Promyk”
ul. Browarna 80 | 82-300 Elbląg tel./fax: 55 611 01 30/40 | promyk@swiatowid.elblag.pl | www.promyk.elblag.pl | www.jantar.elblag.pl

Print Friendly, PDF & Email