Trwa Wielkie Granie

Trwa Wielkie Granie
Fot. Adminstrator

Od rana trwa 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszy z puszkami można spotkać niemal na całym świecie. Orkiestrę można również wesprzeć licytując przedmioty czy wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto.

W tegorocznym Finale kwestuje ponad 120 tys. wolontariuszy w całym kraju oraz licznych miejscach na świecie np. Australii, Tajlandii czy Japonii. W chwili rozpoczynania Finału, na koncie Orkiestry było już 11 850 688 zł – to o ponad 1,7 mln zł więcej niż rok temu. Zapowiada się zatem emocjonujący dzień. Koncerty, licytacje, wydarzenia kulturalne i sportowe, spotkania, konkursy, zabawy – to i wiele innych atrakcji czeka na każdego, kto zechce przyłączyć się do wspólnego grania.
– Zachęcam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, wspólnego grania. To nasze święto. Wspólnie możemy naprawdę dużo – apelował Jurek Owsiak.

Każdy, kto chce wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, może przekazać pieniądze do puszek, wziąć udział w aukcjach, lub dokonać przelewu na konto WOŚP.

Pieniądze można przelać na specjalne konto: 29 1140 1010 0000 5244 4400 1028 w tytule przelewu: Darowizna na cele 28. Finału WOŚP Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a w pozycji odbiorca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Tegoroczna Orkiestra gra „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na aparaty do znieczulenia, lampy i stoły operacyjne, zestawy endoskopowe oraz aparaty RTG.

Z kolei dla tych, którzy chcą wesprzeć WOŚP poza granicami kraju, mogą przelać środki na konto

BREXPLPWMBK PL 29 1140 1010 0000 5244 4400 1028.

Swoje datki można również wysyłać za pomocą płat na stronie WOŚP. Sprawdź TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email