Toruń: Centra Aktywności Lokalnej - konsultacje

Toruń: Centra Aktywności Lokalnej - konsultacje
Fot. torun.pl

Jesteś aktywny społecznie? Chcesz dzielić się swoimi pasjami, poznawać swoich sąsiadów, rozmawiać, lepiej rozumieć potrzeby innych ludzi? Centra Aktywności Lokalnej są właśnie dla Ciebie!

Urząd Miasta Torunia zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, w których chce poznać Twoje oczekiwania i pomysły dotyczące działania Centrów Aktywności Lokalnej.

Miasto rozwija sieć Centrów Aktywności Lokalnej na terenie Torunia. Są to miejsca, gdzie mieszkańcy mogą spotykać się z sąsiadami, uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach, rozwijać swoje zainteresowania, wspólnie spędzić czas i dzielić się swoimi pasjami. Dziś takie miejsca działają na Bydgoskim Przedmieściu, w Czerniewicach, na Bielawach-Grębocinie, a także na Starówce. Miasto planuje uruchomienie kolejnych, a docelowo będą one działać w każdym z trzynastu okręgów.

– Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, w których chcielibyśmy porozmawiać o tym, w jaki sposób takie miejsca powinny funkcjonować, jakie rodzaje aktywności powinny oferować, w jaki sposób chcemy z nich korzystać. Dzięki konsultacjom kolejne otwierane centra będą jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb torunian. Podczas konsultacji będziemy także rozmawiać o możliwych lokalizacjach nowych Centrów Aktywności Lokalnej – informuje UM Torunia.

Jeśli nie możesz być na spotkaniu, prześlij swoje propozycje na adres: konsultacje@um.torun.pl. Spotkanie otwarte, informacyjno-warsztatowe, odbędzie się 30 maja 2019 r. (czwartek), godz. 17:00 w Muzeum Etnograficznym w Toruniu (ul. Wały gen. Sikorskiego 19).

Źródło: torun.pl
Print Friendly, PDF & Email