Teraz My! Seniorzy... Fotorelacja

Fot. Rafał Sułek

W Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbyły się dziś targi seniora. Wydarzenie o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanym do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin ma na celu prezentację i promocję instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów w woj. warmińsko – mazurskim.

Podczas dzisiejszych targów w sali widowiskowej CSE Światowid, obecni byli przedsiębiorcy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin.

Każdy, kto zdecydował się przyjść na to wydarzenie mógł skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także z bezpłatnych badań.

W programie oprócz stoisk, i porad odbywały się również prelekcje specjalistów z różnych dziedzin jak również występy artystyczne zespołów seniorskich z regionu.

Zebrani mieli również możliwość skosztowania sałatki z dyni, przygotowywanej podczas trwania wydarzenia przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych W Elblągu. Młodzi ludzie przygotowali również prelekcję dotyczącą zdrowego odżywiania się osób w podeszłym wieku.

Print Friendly, PDF & Email