Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! (zdjęcia)

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! (zdjęcia)
Fot. mat. prasowe

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z reprezentantami Elbląga, którzy wystąpili w tegorocznej edycji programu The Voice Kids Poland.

Zwyciężczyni szóstej edycji – Martyna Gąsak, Patrycja Moneta, Mia Piaskowska i Basia Barańska, a także Marceli Józefowicz – zwycięzca plebiscytu na ulubieńca publiczności The Voice Kids Poland 5, który w finałowym odcinku tegorocznej edycji zaprezentował swój pierwszy singiel,  opowiedzieli o swoich przeżyciach związanych z programem, emocjach, jakie towarzyszyły im na scenie, współpracy z jurorami, ale przede wszystkim o swojej wielkiej pasji śpiewania, która wymaga czasem bardzo wielu poświęceń.

– Serdecznie Wam gratuluję. Zawsze powtarzam, że mamy wspaniałych, utalentowanych młodych ludzi i Wy jesteście tego przykładem. Wasz udział w programie to nie tylko docenienie wokalnych talentów, ale również doskonała promocja naszego miasta. Życzę Wam dalszych sukcesów. Gratuluję i dziękuję również rodzicom, bo wiem ile zaangażowania i poświęceń kosztuje realizacja Waszych pasji – mówił podczas spotkania Prezydent Witold Wróblewski. 

Młodzi wokaliści na co dzień szlifują swoje talenty w Młodzieżowym Domu Kultury w zespole Diamenty i Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz „Szalone” i „Szalone Małolaty”.

Jak zapewniają – zamierzają kontynuować swoją przygodę ze śpiewem i rozwijać swoje umiejętności. Na pewno więc jeszcze nie raz usłyszymy te wspaniałe głosy.

Niektórych już niedługo, bo podczas tegorocznych Dni Elbląga.

W niedzielę – 25 czerwca odbędzie się koncert zwyciężczyni The Voice Kids Poland 6 Martyny Gąsak.

Tego samego dnia Marceli Józefowicz zaprezentuje elbląskiej publiczności swój singiel – „To nie ja”.

Organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają na występy młodych elbląskich artystów. 

Print Friendly, PDF & Email