Targi Seniora w Światowidzie

Targi Seniora w Światowidzie
Fot. materiały prasowe

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza wszystkich seniorów na wyjątkowe wydarzenie: Targi Seniora „Teraz My!”. Impreza odbędzie się 7 grudnia (w godz. 10:00 – 14:00) w sali widowiskowo-sportowej CSE „Światowid” w Elblągu. Wstęp wolny.

Targi seniora „Teraz My!” są wydarzeniem, które co roku przyciąga do elbląskiego Światowida seniorów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Celem imprezy jest prezentacja oferty oraz działań kierowanych do seniorów z Elbląga i regionu, integracja społeczności lokalnej, a także przedstawienie nowości dostępnych na rynku.

– Oferta dla seniorów w Elblągu i regionie jest bardzo bogata. Chcemy, by nasi seniorzy mogli w jednym miejscu kompleksowo zapoznać się z możliwościami spędzania wolnego czasu oraz korzystania z różnych usług z takich dziedzin jak: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse czy nowe technologie i multimedia. Zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid” w Elblągu. Na targach, oprócz stoisk, znajdzie się także otwarta scena, na której odbędą się ciekawe prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych. Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w tej imprezie – dodaje Antoni Czyżyk.

W programie imprezy:

– występy artystyczne,

– live cooking,

– konkursy z nagrodami,

– porady prawne,

– psycholog,

– tlenoterapia,

– zabiegi kosmetyczne,

– konsultacje dietetyczne.

Organizatorzy zapraszają do Światowida 7 grudnia w godzinach od 10:00 do 14:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Print Friendly, PDF & Email