Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź. Przyjdź i dowiedz się, jak rozpocząć aktywne życie

Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź. Przyjdź i dowiedz się, jak rozpocząć aktywne życie
Fot. Paweł Łacheta

Gdzie nauczyć się pływać? Czy na bieganie nigdy nie jest za późno? Jak zdrowo się odżywiać? Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdą się podczas Łódzkich Targów Aktywności.

W niedzielę (25 września) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Skorupki 21 odbędą się Łódzkie Targi Aktywności. Będzie to pierwsze w mieście wydarzenie, którego cel to szerokie zaprezentowanie oferty łódzkich klubów i stowarzyszeń sportowych oraz podmiotów zajmujących się działalnością na rzecz aktywności fizycznej.

Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta ma być skierowana do osób w każdym wieku na najróżniejszych poziomach profesjonalizmu – od początkujących po chcących uprawiać sport wyczynowo. Targi będą też okazją do rozmów, dyskusji i porad specjalistów. Nie zabraknie warsztatów i pokazów różnych dyscyplin. Wezmą w nich udział byli i aktywni łódzcy sportowcy. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundacja Małgorzaty Niemczyk. Partnerami wydarzenia są uczelnie, Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Łódzka Organizacja Turystyczna.

Wystawco! Weź udział w Targach Aktywności

Do 20 września wszyscy zainteresowani wystawcy mogą zgłaszać się do udziału w targach. Zgłoszenia należy wysłać na adres: lodzkietargiaktywnosci@gmail.com. Szczegółowe informacje pod nr tel. 793 600 501.

Regulamin Targów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ – KLIKNIJ TU.

UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email