Tankuj i pomagaj

Tankuj i pomagaj
Fot. mat. prasowe

Już 7. rok z rzędu Przemysław Babiarz i Tomasz Wolny zachęcają do wparcia akcji „Tankowanie na urodziny”, która rozpoczęła się 4 listopada i potrwa do 4 lutego.

– My, jubilaci z 4 i 5 listopada na urodziny zamiast prezentów, kwiatów, bombonierki, skarpetek czy krawata, bardzo prosimy o urodzinowe litry. Nie wylewamy za kołnierz, ale nie polewamy też do kieliszka. Zapełniamy wirtualne kanistry paliwem, żeby osoby z niepełnosprawnością ze Stowarzyszenia Na Tak, mogły dojeżdżać na kluczową i bezcenną rehabilitację – czytamy na stronie zbiórki siepomaga.pl

Kim są jubilaci?

Przemysław Babiarz – legenda polskiego mikrofonu sportowego, Leonard Bielecki OFM – franciszkanin, Krystian Włodarczak – Fundacja Siepomaga, Tomasz Wolny – dziennikarz telewizyjny. Czterech gości, którzy chcą pokazać, że, mimo upływających lat, chłopaki nie płaczą i mogą zrobić wiele dobrego!

Celem tegorocznej akcji jest zebranie 6 tysięcy litrów (1 litr = 6 zł). Taka ilość wystarczy, żeby podopieczni ze Stowarzyszenia na Tak mieli zapewniony dowóz na rehabilitację przez cały rok, czyli do następnych urodzin.

Link do zbiórki -> KLIKNIJ TU

Oprac. AG
Print Friendly, PDF & Email