Tak elbląscy seniorzy kończyli karnawał!

Fot. Mateusz Misztal

W Dziennym Domu Senior+ w Elblągu seniorzy tanecznym krokiem zakończyli karnawał. Pokazali dziś, że muzyka i taniec to połączenie dobre w każdym wieku.

– Zaprosiliśmy dziś bardzo dużo osób. Bawiło się tu dziś ponad 100 seniorów. Były stowarzyszenia z Elbląga i z regionu. Stowarzyszenie „Łączymy pokolenia”, „Stowarzyszenie Fantazja”, mieliśmy też gości z Suchacza – zespół Sasanki, który nam dziś tu śpiewał – mówi Jelena Cubrych, dyrektor Dziennego Domu Senior+. – Mamy cztery duże wydarzenia w roku, kiedy mamy tak dużo gości. Wszyscy dziś się bardzo dobrze bawią. Serdecznie zapraszamy na kolejny taki bal, który już za rok – dodaje.

Zabawa rozpoczęła się po godzinie 9:00 i trwała do wczesnego popołudnia. Kawa lub herbata i ciasto? Ależ skąd! Większość seniorów preferowała czas spędzony na parkiecie.

– Nasi elbląscy seniorzy są bardzo otwarci i chętni do zabawy. Niedawno otworzyliśmy placówkę po remoncie i cieszymy się, że możemy organizować takie imprezy. One integrują społeczność seniorską – zaznacza Jelena Cubrych.

Obecnie w Dziennym Domu Pobytu Senior+ jest 50 uczestników, a to oznacza, że są jeszcze wolne miejsca – dokładnie 20. Seniorów podczas balu odwiedzili dziś m.in. v-ce prezydent Elbląga Michał Missan.

KLIKNIJ W ZDJECIE GŁÓWNE I ZOBACZ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA
Print Friendly, PDF & Email