Światowid” zaprasza dzieci i młodzież na nabór do sekcji wokalnej

Światowid” zaprasza dzieci i młodzież na nabór do sekcji wokalnej
Fot. Adminstrator

Jeśli Twoje dziecko lubi śpiewać, to Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na nabór do sekcji wokalnej. Zajęcia w sekcji wokalnej skierowane są do wszystkich, którzy lubią śpiew i muzykę i którzy chcieliby poczuć przyjemność wspólnego śpiewania z innymi.

W tym rok zajęcia w sekcji wokalnej prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat oraz dla młodzieży w wieku od 10 do 14 lat.

Młodzi wokaliści pod okiem pani Urszuli Zajko-Olejniczak będą pracować nad warsztatem wokalnym, świadomością głosu, emisją, dykcją i kształtowaniem słuchu w śpiewie.

– Podczas śpiewania, muzycznych zabaw i wspólnego słuchania muzyki dzieci będą pobudzać i rozwijać swoją kreatywność i muzyczną wyobraźnię – wyjaśnia Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – Zapraszam do nas na wrześniowe przesłuchania rekrutacyjne. 
 
Przesłuchania kwalifikacyjne odbędą się w następujących terminach:

  • dzieci 6-9 lat: 9 września (poniedziałek), w godz. 16.00 – 17.30,
  • młodzież 10-14 lat: 10 września (wtorek), w godz. 16.00 – 17.30.

Zajęcia dla obu grup będą odbywały się we wtorki – dzieci będą się spotykać od godz. 16.00 do 17.00, a młodzież od godz. 17.00 do 18.00. Miesięczna odpłatność za udział w zajęciach wynosi 50 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Print Friendly, PDF & Email