Światowid: „Heaven in Hell”

Światowid: „Heaven in Hell”
Fot. kadr z filmu

Wyjątkowy obraz i wspaniała obsada. Poruszająca historia wielkiej i namiętnej miłości, która połączyła dwoje ludzi z zupełnie różnych światów. Magdalena Boczarska w głównej roli zachwyca zarówno talentem jak i urodą. „Heaven in Hell” w Kinie Światowid od 10 lutego.

Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności? Czy atrakcyjny facet, o którym marzą dziewczyny, może wybrać starszą partnerkę, dając jej czułość i bliskość, za którymi ona tak bardzo tęskni? Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością, poczucie wstydu – z siłą namiętności, rozwaga – z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny. Maks zaczyna rozumieć, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Jest pewien, że kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem.

Historia miłości, która według wielu nie miała prawa się zdarzyć. Pełen emocji obraz o sile uczucia i walce z własnymi pragnieniami. „Heaven in Hell” w Kinie Światowid od 10 lutego.

Print Friendly, PDF & Email