Światowid: „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”

Kolejna część przygód najsłynniejszego duetu Galów na świecie. Pełna przygód, humoru i gwiazd historia o dzielnych wojownikach, którzy w wyjątkowym stylu rozprawiają się z napotkanymi trudnościami i przeciwnikami. Kino Światowid zaprasza na film „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” od 10 lutego.

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego wywaru wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych podbojów i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

Wspaniała komedia dla całej rodziny. Gwiazdorska obsada i liczne zwroty akcji. To wszystko w filmie „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” dostępnym w Kinie Światowid od 10 lutego.

Print Friendly, PDF & Email