Świąteczne premiery w Cinema City

Świąteczne premiery w Cinema City
Fot. mat. prasowe

Dzień przed Wigilią w Cinema City pojawią się dwie świąteczne premiery. 23 grudnia pokazane zostaną: film biograficzny „Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody” oraz horror „Terrifier 2. Masakra w Święta”. Premierowe tytuły oraz mega hit „Avatar. Istota wody”, który grany jest też w formatach IMAX, 4DX i ScreenX, zapewnią sporą dawkę rozrywki podczas ostatnich dni mijającego roku. Najmłodszych widzów Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy animacji „Kot w butach: Ostatnie życzenie”.

W okresie świątecznym Cinema City będzie otwarte dla widzów w pierwszy dzień świąt (25.12) od g. 13.00, drugiego dnia świąt bez zmian, natomiast w Wigilię 24.12 wszystkie kina sieci będą zamknięte. Wszyscy, którzy jeszcze szukają pomysłów na prezenty, mogą znaleźć je w formie wyjątkowych, spersonalizowanych kart podarunkowych Cinema City z edycji specjalnej „Heros”.

„Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody”

Film biograficzny o życiu ikony współczesnej muzyki (6 nagród Grammy, ponad 200 mln sprzedanych płyt). Autorem scenariusza jest Anthony McCarten, twórca m.in. „Bohemian Rhapsody” i „Czas mroku”. Jest to radosna, emocjonalna i wzruszająca historia życia i twórczości Whitney Houston. Film pokazuje bohaterkę wielowymiarowo, jej trudne początki a następnie podróż do pozycji muzycznej supergwiazdy. W rolę Whitney wcieli się Naomi Ackie, znana z serialu „The End of the F***ing World” oraz z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Atutem filmu jest zapierająca dech w piersiach ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się oryginalne utwory w wykonaniu Whitney, jak i współczesne remiksy z udziałem uznanych artystów.

„Terrifier 2. Masakra w Święta” – po sześciu latach kultowy „Terrifier” z 2016 r. doczekał się drugiej części. Okazuje się, że seryjny morderca Art the Clown nie zginął. Niestety tajemnicza mroczna siła daje mu drugie życie, a on powraca z zaświatów, by siać przerażenie, cierpienie i śmierć. Na ofiary swej potwornej zabawy Art wybiera nastoletnie rodzeństwo Siennę i Jonathana, i z precyzją szalonego artysty wprowadza w życie swój potworny plan. Podczas gdy granice między koszmarnym snem, a jawą coraz bardziej się zacierają, a kolejne ofiary giną w mękach, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może okazać się dla nich jedyną szansą na przetrwanie.

W wybranych kinach Cinema City odbędą się przedpremierowe pokazy filmów „Fabelmanowie” Stevena Spielberga – osobistej, mocno autobiograficznej opowieści o dorastaniu w powojennej rzeczywistości. „W trójkącie” opowiadającym o parze celebrytów, którzy w wyniku sztormu lądują na bezludnej wyspie i muszą walczyć o przetrwanie oraz „Pan zabawka” pokazujący, że pieniądze i przedmioty w życiu to nie wszystko, a najważniejsza jest szczerość i przyjaźń.

Repertuar dostępny na www.cinema-city.pl.

Print Friendly, PDF & Email