Świąteczna Gala Fundacji Elbląg

Świąteczna Gala Fundacji Elbląg
Fot. materiały prasowe

Tradycją stało się już, że Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Zwyczajem jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas tegorocznej uroczystości wystąpią Ryszard Rynkowski i inni elbląscy artyści. Będą również atrakcyjne prezenty od elbląskich firm.

Podczas Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta XXII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy, zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki XIX edycji Konkursu Literackiego. Poznamy, więc laureatów dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku.

Tradycyjnie podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Julia Kaczmarczyk oraz Marta Michalska – Pedersen.

Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych młodych osób oraz niepełnosprawnych z Elbląga i powiatu elbląskiego.

Świąteczna  Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 16.00 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 55 236 98 88) w celu nabycia cegiełek (wejściówek), dostępnych w kwocie 30 zł/40 zł cegiełki premium*, z których dochód również zostanie przeznaczony na wspomniany wyżej cel.

*Osoby, które nabędą cegiełkę premium zyskują szansę na nabycie bardzo atrakcyjnych voucherów, jak np. zabieg spa, zabieg pielęgnacji włosów, zakupy w hurtowni AGD, kolacja w restauracji itd.

Print Friendly, PDF & Email