Studencki staż w EPEC szansą na atrakcyjną pracę

Studencki staż w EPEC szansą na atrakcyjną pracę
Fot. Pixabay

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaprasza studentki i studentów do odbycia płatnego stażu.

Spółka oferuje dwa miejsca. Uczestnik otrzyma 1000 zł netto miesięcznie. Staż, to możliwość zobaczenia jak działa EPEC i przekucia wiedzy zdobytej na uczelni w praktykę. Uczestnicy zostaną zaangażowani w przedsięwzięcia i projekty z zakresu ciepłownictwa. 

Program skierowany jest do studentów zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych kierunków bezpośrednio związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Mogą zgłaszać się studenci energetyki, techniki cieplnej oraz inżynierii środowiska. 

– Zakres stażu będzie dopasowany nie tylko do naszych potrzeb, ale także do kierunku studiów stażystów. Chcemy, by studenci mieli okazję wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na uczelniach – mówi Łukasz Makuch, Kierownik Biura Organizacji EPEC. –  To już druga edycja naszego programu. Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniej, by jeszcze bardziej dopasować program do oczekiwań studentów.

Nabór na staż odbywa się w dniach 1-15 kwietnia 2022. W celu zgłoszenia, należy pobrać i wypełnić formularz dostępny TUTAJ i odesłać na wskazany na stronie adres mailowy.

Studenci, oprócz wsparcia finansowego, mogą liczyć na pracę w EPECu. Decyzja o dalszej współpracy będzie podejmowana na koniec okresu stażowego.

Małgorzata Pryśko-Grobelna PR Manager
Print Friendly, PDF & Email