Stacyjkowe zajęcia dla najmłodszych w marcu

Stacyjkowe zajęcia dla najmłodszych w marcu
Mat. nadesłane

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami na zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

2.03 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Jano i Wito w trawie” Wioli Wołoszyn. Duży Jano i mały Wito znajdują tajemniczy kamień. Co się stanie kiedy go dotkną? Dzieci dowiedzą się tego podczas stacyjkowych zajęć. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

16.03 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Bocianie gniazdo” Mariusza Niemyckiego. To historia o bocianku poszukującym swojego gniazda. Czy uda mu się je znaleźć? Dzieci dowiedzą się tego podczas spotkania. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę.

Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:

  • Filia nr 4 Lokomotywa
  • ul. Ogólna 59
  • tel. (55) 625 60 90
Print Friendly, PDF & Email