„Stacyjka” dla najmłodszych dzieci

„Stacyjka” dla najmłodszych dzieci
Mat. nadesłane

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami na kwietniowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

13.04 (czwartek), godz. 10:30

Zajęcia będą inspirowane książką „Dzień Elmera” Davida McKee. Jak wygląda typowy dzień Elmera – najbardziej kolorowego słonia na świecie? Czy jest podobny do rozkładu dnia dzieci? Jaka pora jest najlepsza na zimny prysznic lub zabawę w chowanego? W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

27.04 (czwartek), godz. 10:30

Zajęcia będą inspirowane książką „Ciężarówki” Byrona Bartona. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, do czego służą różnego rodzaju pojazdy. Które przewożą jedzenie, a które pomagają naprawić zepsute światło na ulicy? W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:

  • Filia nr 4 Lokomotywa
  • ul. Ogólna 59
  • tel. (55) 625 60 90
Print Friendly, PDF & Email