Spotkanie z kulturą Indii

Spotkanie z kulturą Indii
Fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 25 marca (piątek) 2022 na wyjątkowe spotkanie z kulturą Indii. W programie m.in. spotkanie z podróżniczką Izabellą Ejzler, warsztaty jogi oraz warsztaty plastyczne. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

Zaczynamy o godz. 11:00 spotkaniem z podróżniczką i entuzjastką kultury i sztuki hinduskiej, Izabellą Ejzler. Izabella Ejzler jest fizjoterapeutką i nauczycielka jogi, właścicielką gabinetu holistycznej rehabilitacji – Holistis. Pasjonują ją naturalne metody rehabilitacji bazujące na przywracaniu prawidłowego toru oddychania, swobodnej ruchomości ciała i pielęgnowanie harmonii umysłu.

Spotkanie ma na celu przybliżyć kulturę Indii jako kraju z jedną z najstarszych kultur na świecie, gdzie sztuka, taniec i muzyka świadczą o bogactwie i różnorodności tego niezwykłego miejsca.

Następnie o godz. 11:30 każdy uczestnik spotkania przy dźwiękach tradycyjnej muzyki indyjskiej wykona kilka podstawowych łagodnych ćwiczeń rozciągających i relaksacyjnych.

O godz. 12:15 i 13:15 odbędą się warsztaty plastyczne z cyklu „Ze sztuką przez świat”. Tematem spotkania będzie MANDALA. Zadanie będzie polegało na stworzeniu w oparciu o własną wyobraźnię i potrzebę użycia kształtów i kolorów obraz techniką mandali.

O godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty jogi z automasażem punktów MARMA, odpowiedzialnych z narządy wewnętrzne i aromaterapią – 2 godz. (spotkanie biletowane – koszt udziału to 45 zł).

Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (55) 611-20-89 oraz e-mail: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl

Print Friendly, PDF & Email