Młodzi siatkarze IKS Atak Elbląg z sukcesami

Młodzi siatkarze IKS Atak Elbląg z sukcesami
Fot. Adminstrator

 

Poszczególne sekcje sportowe IKS „Atak” w miniony weekend rywalizowały w turniejach piłki siatkowej. Znakomicie spisały się młode zawodnicznki, które podczas swojego pierwszego ligowego turnieju wywalczyły dwa zwycięstwa.

Pierwszy ligowy weekend siatkarki z sekcji żeńskiej (młodzik) IKS spędziły w Kętrzynie. Tam bardzo pewnie i z dużą przewagą wygrały dwa spotkania: z UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:11, 25:22) i MKS Mosir Kętrzyn 2:0 (25:13, 25:11) i awansowały do 3 ligi.

Także w Kętrzynie rywalizowali chłopcy (młodzik). Ci również bez straty seta pokonali SMS Ostróda oraz PUKS Wiktoria Szczytno.

W miniony weekend po raz pierwszy w turniej dwójek wystartowali zawodnicy elbląskiego klubu. W Lęborku najmłodsi siatkarze prowadzeni przez trener Agnieszkę Jodko zbierali cenne doświadczenie z mocnymi rywalami. Dziewczęta zajęły siódme miejsce (na 24 pary), a chłopcy piąte (także na 24 duety).

Mniej udany weekend mieli siatkarze rywalizujący w grupie Kadetów. W Ostródzie przegrali w stosunku 1:3 z tamtejszym SMS. Wcześniej w Elblągu pokonali 3:1 GreenVolley Ełk oraz na wyjeździe doznali porażki z Absolwent Olsztyn 2:3.

Inf. i fot. nadesłana

Oprac. MM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 19139

Print Friendly, PDF & Email