Społeczeństwo: Zlicytuj i pomóż podopiecznym hospicjum

Społeczeństwo: Zlicytuj i pomóż podopiecznym hospicjum
Fot. Adminstrator

W dniach 17–19 maja zostanie przeprowadzony wyjątkowy cykl licytacji na rzecz podopiecznych stacjonarnych hospicjów dziecięcych w Gdyni, Łodzi oraz Tychach. Dochód z aukcji przeznaczony będzie na zakup prezentów dla maluszków z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorzy akcji dla Bursztynowej Przystani w Gdyni pozyskali niezwykle atrakcyjne fanty. W szczytnym celu będzie można zakupić m.in. przejażdżkę skuterem wodnym, profesjonalną sesję zdjęciową czy też zajęcia nauki aikido.

– Udało nam się stanąć na wysokości zadania, by faktycznie celebrować to święto porządnie. Mamy wsparcie m.in. od Pana Jacka Piątka, plastyka miasta Gdyni, od firm gdyńskich, przekazano nam biżuterię o wartości tysiąca złotych, zabawki, usługi kosmetyczne, włączyło się też chętnie Centrum U7, mamy więc kręgle i vouchery do sali zabaw. Nic tylko być z nami w tych dniach, licytować i pomagać dzieciom – zachęca Judyta Bork, pomysłodawczyni Bazaru na rzecz podopiecznych Hospicjów.

Licytacje obędą się TUTAJ

Pierwsze przedmioty wystawione zostaną już jutro, akcja potrwa do soboty. Dochód przeznaczony będzie na zakup prezentów dla podopiecznych hospicjów z okazji Dnia Dziecka.

– Będą to prezenty rzeczowe: zabawki interaktywne, ubrania, kosmetyki – wymienia Judyta Bork.

Bazarek to inicjatwa społeczna która powstała w celu niesienia pomocy podopiecznym Hospicjów na terenie całej Polski. Bazarek działa na zasadzie 72–godzinnej licytacji przedmiotu. Wpłaty dokonywane są bezpośrednio na konto Hospicjum. Organizatorzy to osoby prywatne, niezrzeszone w żadnej organizacji, nieuzyskujące żadnych profitów z przeprowadzenia akcji. Bazarek jest zgłoszony do Administracji Hospicjum i uzyskał zgodę na jego przeprowadzenie.

  gdynia.pl Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18139 

Print Friendly, PDF & Email