SOSW nr 1 odwołuje III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

SOSW nr 1 odwołuje III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej
Fot. Adminstrator

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu w porozumieniu z innymi instytucjami i osobami zaangażowanymi w organizację III Turnieju Charytatywnego podjął dziś decyzję o jego odwołaniu.

Turniej miał odbyć się 3 kwietnia w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki 77a. Całkowity dochód z turnieju miał zostać przekazany na doposażenie sensorycznego placu zabaw w postaci nawierzchni i ogrodzenia, który został utworzony na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Elblągu.

– Dziś podjęliśmy decyzję o przełożeniu turnieju. Nie odbędzie się on w planowanym terminie. Podobnie jak wszyscy ci, którzy odwołują różne wydarzenia sportowe i kulturalne, mamy na względzie zdrowie wszystkich uczestników turnieju – zaznacza Ewelina Deja, v-ce dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego numer 1 w Elblągu. – O nowej dacie poinformujemy, gdy tylko uda się ją ustalić ze wszystkimi zainteresowanymi, bo pamiętajmy, że w organizację jak i w sam turniej zaangażowanych jest wiele osób i środowisk.

Fot. Mateusz Misztal / arch. redakcji
Print Friendly, PDF & Email