Sopot: Koncert charytatywny "Daj Nadzieję. Tylko wspólnie możemy przeciwstawić się wojnie"

Sopot: Koncert charytatywny "Daj Nadzieję. Tylko wspólnie możemy przeciwstawić się wojnie"
Fot. pixabay.com

Organizatorzy zapraszają Państwa na koncert charytatywny „Daj Nadzieję. Tylko wspólnie możemy przeciwstawić się wojnie”, który odbędzie się 5 maja 2023 roku o godz. 16.00 w muszli koncertowej na Skwerze kuracyjnym w Sopocie.

Jest to ważne wydarzenie dla wszystkich entuzjastów muzyki, którzy chcą pomóc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy. Organizatorzy koncertu zaprasili do Sopotu ukraiński chór dziecięcy „Kozaczok”, który zdobył uznanie swoimi występami na różnych festiwalach. Tego dnia modzi artyści wystąpią razem z orkiestrą „Rosynka” z Ukrainy, aby zaproponować publiczności niezapomniane i unikalne doświadczenie muzyczne.

Koncert jest doskonałą okazją dla społeczności ukraińskiej i polskiej, a także dla wszystkich miłośników muzyki, aby spotkać się razem i wnieść swój wkład w rozwój kultury i wsparcie potrzebujących. Pozwoli to także poczuć siłę muzyki i jej zdolności do zjednania ludzi wokół wspólnego celu.

Tego dnia na skwerze pojawi się również „Punkt Niezłomności” – miejsce, w którym będzie można dowiedzieć się, jak wygląda aktualna sytuacja w Ukrainie i możliwośc wsparcia potrzebujących. Punkt bedzie czynny w godz. 10.00-20.00.

Wszystkie zebrane podczas koncertu fundusze zostaną przekazane na potrzeby organizacji charytatywnych, które działają na Ukrainie i w Polsce. Da to możliwość rzeczywistego wkładu w poprawę życia tych, którzy potrzebują pomocy.

Załączniki
Print Friendly, PDF & Email