Sopot: Inne ciała. Warsztaty ruchowe dla osób 60+

Sopot: Inne ciała. Warsztaty ruchowe dla osób 60+
Fot. Goyki 3 Art Inkubator

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na warsztaty ruchowe dla osób powyżej 60 roku życia. Spotkania odbywać się będą w ostatnim tygodniu czerwca (24-28.06.) w parku na Goyki. Zajęcia poprowadzą Magda Jędra i Kasia Kania. Warsztaty są bezpłatne.

W jaki sposób możemy budować relacje z otaczającą nas roślinnością? Kto i jak może tańczyć w przestrzeni publicznej? Ideą spotkań pod hasłem Inne ciała: Ciała botaniczne/Ciała początkujące jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do refleksji nad tym jaką relację z własnym ciałem i ruchem mamy na co dzień oraz wyobrażenia sobie tego w inny sposób.

W trakcie warsztatów ruchowych, uczestnicy będą odkrywać nowe, indywidualne formy ruchu inspirowane otaczającą nas roślinnością.

Zajęcia rozpoczynać się będą rozgrzewką, a potem uczestnicy będą pracować indywidualnie i w grupie, z improwizacją ruchową i praktyką uważności sensorycznej.

Organizatorzy proszą o przyjście w wygodnych, nie utrudniających ruchu ubraniach, sportowym obuwiu i zabranie ze sobą butelki wody.

Warsztaty ruchowe w parku na Goyki adresowane są do osób 60+.

  • Odbędą się w dniach 24-28 czerwca,
  • w godzinach 10.00-13.00,
  • w parku na Goyki.

Informacje i zapisy pod adresem e-mail: inneciala2024@gmail.com

Warsztaty są bezpłatne.

Dofinansowano ze Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego 2024
Print Friendly, PDF & Email