Sopot: ABC komunikacji interpersonalnej – bezpłatne warsztaty dla kobiet

Sopot: ABC komunikacji interpersonalnej – bezpłatne warsztaty dla kobiet
Fot. SHVETS production/pexels.com

Jak mówić, by zostać wysłuchaną, jak słuchać, by zrozumieć drugą osobę? O tym, jak się skutecznie komunikować, by budować harmonijne relacje z innymi ludźmi, mowa będzie podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot. Na spotkania organizatorzy zapraszają panie, mieszkanki Sopotu.

Komunikacja z innymi to nieodłączny element naszego funkcjonowania. Takie interpersonalne umiejętności przydatne są każdemu, niezależnie od wieku, płci i wykształcenia. Poprawna komunikacja zapobiega nieporozumieniom i kryzysom, zarówno w życiu rodzinnym, jak i w relacjach zawodowych.

Komunikując się, możemy napotkać na różnego rodzaju trudności i bariery, nie zawsze zależne od nas. Dlatego warto doskonalić umiejętności skutecznego porozumiewania się. Taką szansę dają warsztaty ABC komunikacji interpersonalnej.

Uczestniczki warsztatów zostaną wyposażone w podstawową wiedzę dotyczącą procesu komunikacji. Dowiedzą się, jakie mogą pojawić się błędy, które utrudniają porozumiewanie się. Dostaną również wskazówki, jak sobie z nimi radzić, aby komunikacja przebiegała bez zakłóceń i nie prowadziła do nieporozumień. Panie będą miały możliwość zastosowania wiedzy w praktyce dzięki interaktywnym ćwiczeniom. Zajęcia poprowadzą specjaliści PIK MOPS Sopot, psycholog oraz psychoterapeuta.

ABC komunikacji interpersonalnej to cykl spotkań, które odbędą się w trzy kolejne poniedziałki czerwca – 3, 10 i 17.06, o godz. 17.00 w siedzibie PIK, przy al. Niepodległości 876.

Zapisy: Punkt Interwencji Kryzysowej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, tel. 58 550 14 14 lub 609 680 115, w dni robocze, w godz. 7.30-19.30.

Print Friendly, PDF & Email