Składka zdrowotna, zasiłki chorobowe i świadczenia dla nauczycieli – ZUS zaprasza na szkolenia

Składka zdrowotna, zasiłki chorobowe i świadczenia dla nauczycieli – ZUS zaprasza na szkolenia
Fot. Pixabay

Pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zapraszają na kolejne trzy bezpłatne szkolenia on-line. Sprawdź, czego będziesz mógł się dzięki nim dowiedzieć.

W poniedziałek (14 listopada) o 10:00 rozpocznie się szkolenie o zmianach w zasadach naliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

Na środę (16 listopada) na godz. 10:00 ZUS zaprasza na webinarium o świadczeniach emerytalnych dla nauczycieli. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie są warunki przechodzenia na emeryturę, jakie dokumenty należy przygotować oraz kiedy złożyć wniosek o świadczenie.

Zapisy na oba szkolenia ZUS przyjmuje wyłącznie mailowo pod adresem slupsk_wydarzenia@zus.pl.

Również w środę (16 listopada), o godz. 10:00 odbędzie się e-szkolenie na temat zasiłków chorobowych. Jego uczestnicy dowiedzą się kto ma prawo do zasiłku, jaki jest okres jego w wypłaty i w jaki sposób ustala się podstawę jego wymiaru.

Zapisy na to szklenie ZUS przyjmuje mailowo pod adresem szkolenia_gdansk@zus.pl.

Wszystkie szkolenia odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings.

W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).

Krzysztof Cieszyński / regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa pomorskiego
Print Friendly, PDF & Email