Składakiem przez Polskę by ratować chore dzieci

Składakiem przez Polskę by ratować chore dzieci
Fot. nadesłane

Od 14 d0 22 sierpnia br. Karolina Kornagej przemierzyła trasę z Sianek do Jastrzębiej Góry (900 km), w trakcie której postanowiła zebrać pieniądze na rzecz małych pacjentów Oddziału Neurochirurgii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Trasę tę pokonała zwykłym… „składakiem”

Dziewczyna sama przeszła operację mózgu (torbiel blaszki czworaczej).
– Wiem jak to jest czuć ból, którego się nie da opisać, strach przed tym co Cię czeka oraz bezsilność, z którą nic nie można zrobić. Wiem jak to jest, kiedy jedziesz na blok operacyjny i tak naprawdę nie masz pewności czy coś będzie później, więc tylko łagodnie się uśmiechasz , mówisz bliskim, że ich kochasz(…) Choroba to nie zawsze jest wyrok. Jednak wyrokiem jest bardzo często brak finansów, który nie pozwala nam podjąć się leczenia. Są ludzie, którzy zasypiają w strachu, budzą się w poczuciu braku nadziei, a cały ich dzień oparty jest na cierpieniu – pisze na stronie zbiórki Karolina.

Karolina ustawiła kwotę zbiórki na 9 tysięcy, ponieważ trasa liczyła 900 kilometrów. Aktualnie udało się jej zebrać już prawie 14, 5 tys. zł

Kto chciałby dorzucić „grosik” i wesprzeć akcję, może to zrobić TUTAJ

Oprac. AG
Źródło fundacjaiskierka.pl
Print Friendly, PDF & Email