Sensoryka dla smyka w Światowidzie

Sensoryka dla smyka w Światowidzie
Mat. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu to nie tylko przestrzeń dla młodych i dorosłych. Stworzono tu miejsce również dla najmłodszych. W sali doświadczania świata w każdy wtorek pod okiem instruktora dzieci będą mogły rozwijać swoje zmysły i umiejętności sensoryczne, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka.

CSE „Światowid” zaprasza dzieci w każdy wtorek o godz. 9:00.

Stymulowanie zmysłów poprzez zabawę i eksplorację świata, umożliwia dziecku odkrywanie nowych doznań i rozwijanie swojego potencjału. Dlatego, tak ważne jest, aby zapewnić dziecku możliwość poznawania świata w sposób zróżnicowany i wielozmysłowy, co sprzyja zdrowemu i harmonijnemu rozwojowi.

W sali doświadczania świata, w przeciwieństwie do innych sal zabaw w mieście, znajduje się wyposażenie dedykowane rozwojowi sensorycznemu małych odkrywców. Równocześnie samodzielnie tworzymy atrakcje, które rozwijają słuch, węch, czucie głębokie, równowagę, wzrok i dotyk. To idealne miejsce dla dzieci, które potrzebują spokoju i wyciszenia w dzisiejszym szybkim i intensywnym świecie.

Print Friendly, PDF & Email