Seniorzy też mają głos

Seniorzy też mają głos
Fot. Pixabay

Telewizja Polska ma zamiar wypuścić nowy program muzyczny. Już jesienią na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć, a co najważniejsze usłyszeć „The Voice Senior”.

Od 2011 roku mogliśmy oglądać „The Voice of Poland”, a od stycznia ubiegłego roku także „The Voice Kids”. W maju tego roku natomiast rozpoczęły się castingi dedykowane starszym pokoleniom. To właśnie osoby po 60 roku życia będą walczyć o tytuł Głosu Seniora. Casting do pierwszej edycji odbył się 13 maja w Warszawie.

Jest to program, w którym tak zwani trenerzy, odwróceni tyłem, słuchają uczestników – jeśli któremuś z jurorów spodoba się wykonanie i chce przyjąć daną osobę do swojej drużyny, odwraca się. Jeśli odwróci się więcej niż jeden z trenerów, wokalista może wybrać, do którego z teamów chce należeć. Następnie drużyny biorą udział w bitwach muzycznych, z których co odcinek odpadają uczestnicy.

Pierwsza tego typu odmiana programu miała miejsce w Holandii. „The Voice Senior” mogli już również zobaczyć mieszkańcy między innymi Niemiec i Rosji.

Oprac. Aleksandra Sasin
Źródło: voice.tvp.pl
Print Friendly, PDF & Email