Seniorze już jutro wybierz Kierunek Zdrowie

Seniorze już jutro wybierz Kierunek Zdrowie
Fot. Adminstrator

Już jutro odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach  jesiennej edycji kampanii prozdrowotnej dla seniorów pn. „Kierunek: Zdrowie”.  Hasło jutrzejszych zajęć brzmi „5 kroków do piękna”.

Jutrzejsze zajęcia poprowadzi Pani Janina Adrian – Podgórska – kosmetolog, wizażysta, pedagog i promotor zdrowia, wieloletni nauczyciel Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Za swój dorobek wielokrotnie odznaczona nagrodą Dyrektora Szkoły oraz Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Przez uczniów uhonorowana Tytułem „Złoty Wykładowca” . Pani Janina posiada również  doświadczenie  w pracy nauczyciela akademickiego. Od roku mocno związana zawodowo z FizjoBody Balance Fizjoterapia & Osteopatia Karolina Podgórska.  Podczas zajęć będzie mowa między innymi o pięknie wewnętrznym i zewnętrznym człowieka i makijażach odpowiednich do wieku.

Po wykładzie odbędzie się podsumowanie czwartej edycji kampanii i losowanie nagród wśród osób, które regularnie uczestniczyły w zajęciach.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w Ratuszu Staromiejskim, ul. Stary Rynek 25.

Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu.

Print Friendly, PDF & Email