Rodzinny piknik w Domu pod Cisem

Rodzinny piknik w Domu pod Cisem
Mat. nadesłane

Gry i zabawy dla dzieci, wymiana książek, lody, ciasta, lemoniada – to zaledwie przykładowe atrakcje, które będą czekały na całe rodziny podczas pikniku „Witamy wakacje”. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 23 czerwca, na dziedzińcu Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 . Początek pikniku o godz. 13. Wstęp jest wolny.

– Jako Stowarzyszenie ESWIP włączamy się w obchody Dni Elbląga i serdecznie zapraszamy na piknik „Witamy wakacje” – mówi Elżbieta Basiukiewicz z Domu pod Cisem. – Przygotowaliśmy masę atrakcji dla całych rodzin, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

W godz. od 13 do 17 na dziedzińcu Domu pod Cisem odbędzie się m.in. gra terenowa, podczas której trzeba będzie pokonać pięć stacji, aby otrzymać upominek. Chętni będą mogli m.in. zagrać w kapsle, klasy oraz wziąć udział w warsztatach recyklingowych. Każdy będzie mógł napić się orzeźwiającej lemoniady i skosztować lodów.

– Podczas pikniku odbędzie się także bookcrossing, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą książek na wymianę. Na piknik, obowiązkowo prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru! – dodaje Elżbieta Basiukiewicz.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie na nich będzie czekał „Kącik malucha” oraz malowanie twarzy.

ESWIP
Print Friendly, PDF & Email