Retrospekcja WAMA Film Festiwal

Retrospekcja WAMA Film Festiwal
Mat. nadesłane

W Kinie Światowid trwa festiwalowa jesień filmowa.  We wrześniowym kalendarzu nie mogło zabraknąć Ratrospekcja WAMA Film Festiwal. Przed Państwem dwa dni z doskonałymi produkcjami krótko i pełnometrażowymi.

Bezpłatne projekcje 20 i 21 września o 18:00 w sali studyjnej.

Pierwszy dzień festiwalu to czas z rewelacyjnymi krótkometrażówkami. Film „Psie pole” przeniesie nas do świata zwierząt, w którym miłość mocniejsza jest niż zwierzęcy instynkt. Za sprawą obrazu „Przestrach” przeniesiemy się na mazurską wieś, by wraz z bohaterami doświadczyć odrzucenia, cierpienia i strachu.

Na wszystkich widzów czeka również seans „Niewolnika”. Ta półgodzinna produkcja uzmysłowi nam, co tak naprawdę jest w życiu ważne i jak mocno pragniemy tego, by być szczęśliwym.

Ostatnia propozycja to „Dad you’ve never had” czyli subtelnie opowiedziana historia o skomplikowanej relacji córki z ojcem. Drugi dzień festiwalu to pełnometrażowa produkcja „Aida”. Ta wstrząsająca, chwytająca za gardło, do głębi poruszająca opowieść o samotności ofiary zbiera rewelacyjne recenzje i rozpala emocje widzów.

Print Friendly, PDF & Email