Rękodzieło - nauka wyrażania siebie przez najmłodszych

Rękodzieło - nauka wyrażania siebie przez najmłodszych
Fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do pracowni tkactwa i rękodzieła artystycznego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia w pracowni pomogą rozwijać pasje i zainteresowania młodzieży, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, a także dostarczają masę dobrej zabawy.

Rękodzieło stało się w obecnych czasach bardzo popularne. Rozwija zdolności manualne i kreatywność. Pozwala stworzyć przedmioty niepowtarzalne i unikatowe. Dla dzieci i młodzieży jest to idealny sposób na zrelaksowanie się i rozwijanie swoich pasji. Dodatkowo praca w grupie pomaga zintegrować się z rówieśnikami i miło spędzić czas wolny.

Na zajęciach uczestnicy przygotują m.in. oryginalne koszulki, torby, biżuterię i przedmioty użytkowe z filcu, a także modne dodatki do pokoju takie jak makramy oraz łapacze snów. Zajęcia obejmować będą techniki pracy z tkaninami eksperymentalnymi, naukę splotów na ramach tkackich i wiele innych. Możliwa jest też realizacja własnych pomysłów uczestników.

Zajęcia będą odbywały się w środy, w godzinach 17.00-18.30. „Światowid” zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 10 do 13 lat. Zostały jeszcze wolne miejsca!

Zapisy i więcej informacji:

tel: 55 611 20 59,

email: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Sekcja tkactwa i rękodzieła artystycznego | prowadząca: Anna Karatkiewicz

zajęcia dla dzieci (10-13 lat) środa godz. 17.00 – 18.30

Print Friendly, PDF & Email