Region: Warmińsko–mazurskie kempingi wśród najlepszych w Polsce

Region: Warmińsko–mazurskie kempingi wśród najlepszych w Polsce
Fot. Adminstrator

W tym roku, wśród nagrodzonych w konkursie „Mister Camping”. organizowanym corocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu znalazły się obiekty m.in. z: Elbląga, Mrągowa, Mikołajek, Węgorzewa, Starych Jabłonek i Rydzewa.

W tegorocznej edycji konkursu po raz pierwszy przyznano nowy tytuł: „Super Mister Camping”. W kategorii do 150 miejsc noclegowych tytuł ten zdobył kemping nr 61 z Elbląga, który posiada jako jeden z nielicznych, łazienkę dostosowaną do osób niepełnosprawnych.

W grupie kempingów od 151 do 300 miejsc noclegowych na pierwszym miejscu na podium uplasował się camping „Echo” z Rydzewa, natomiast II miejsce zdobyła „Ostoja Stara Baśń” z Kosewa. Docenione zostały też obiekty w kategorii 301–450 miejsc – „Cezar” z Mrągowa (I miejsce) i „Rusałka” z Węgorzewa (II miejsce). Wśród największych obiektów (ponad 450 miejsc) „Wagabunda” z Mikołajek otrzymała II miejsce. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, tablice, znaki rekomendacyjne i certyfikaty.

Źródło: warmia.mazury.pl

  Oprac. AG Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 14921

Print Friendly, PDF & Email