Przynieś fanty na WOŚP

Przynieś fanty na WOŚP
nadesłane

Gadżety, koszulki, książki, płyty, upominki czy talony na wszelkiego rodzaju usługi. Te i wiele innych fantów można przekazać na licytację, podczas jubileuszowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Elbląski sztab czeka na Wasze wsparcie.

Od wczoraj, 3 stycznia elbląski sztab WOŚP rozpoczyna zbiórkę rzeczy, które zostaną wystawione na licytację i pomogą w zbiórce pieniędzy. 30 stycznia wystartuje główna część tego corocznego wydarzenia. W 2022 roku zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej w Polsce.

Gdzie należy zgłaszać swoje fanty? Przedmioty i inne propozycje przyjmuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, znajdujące się w budynku przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-16.

A jeżeli chcesz zostać wolontariuszem, do 10 stycznia zgłoś się do elbląskiego sztabu. Możesz to zrobić online na stronie WOŚP lub osobiście w Regionalnym Centrum Wolontariatu. Po przyjęciu Twojego zgłoszenia w Sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka. Zanim skontaktujesz się ze Sztabem, przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza.

Elbląski Sztab WOŚP
Print Friendly, PDF & Email