Przygotowania do Międzynarodowego Turnieju Rugby w Irlandii

Za sprawą współpracy Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu i Michellin Polska zawodnicy z Rugby Łamie Bariery, pod opieką trenerek Małgorzaty Oleksiak i Anny Wójtowicz, rozpoczęli treningi przygotowawcze z młodzieżą Ogniwo Bez Barier w Sopocie.

Treningi będą odbywać się cyklicznie, żeby w najlepszy możliwy sposób przygotować dzieci do udziału w Międzynarodowym Turnieju Rugby w Irlandii (czerwiec 2022r). Poza treningiem na młodych zawodników na boisku czekała mała niespodzianka: Kadra Narodowa Rugby 15, która obecnie odbywa zgrupowanie w Sopocie przed meczem z Belgią.

Zawodnicy z Elbląga zostali miło powitani przez reprezentantów Polski, otrzymali od nich prezent w postaci piłki z podpisami czołowych zawodników oraz pamiątkowej sesji zdjęciowej.

To był dla zawodników z Rugby Łamie Bariery pierwszy trening gry w kontakcie i pierwsze upadki na profesjonalną murawę. Wszyscy byli bardzo dzielni, ponieważ trening prowadził niezastąpiony Tomasz Formela – wieloletni zawodnik i trener rugby, ale przede wszystkim wspaniały przyjaciel młodych, którzy  chcą rozwijać aktywność fizyczną.

Rugby Łamie Bariery
Print Friendly, PDF & Email