Prowadzisz działalność? Zatrudnij asystenta działalności gospodarczej

Prowadzisz działalność? Zatrudnij asystenta działalności gospodarczej
Fot. materiały prasowe

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość wspólnie z Biurem Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Polskim Związkiem Głuchych realizuje projekt „Włączanie wyłączonych”. Działanie ma wspomóc osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w aktywnym powrocie na rynek pracy. W ramach projektu testowane są trzy instrumenty wspomagania osób niepełnosprawnych.

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i planujesz lub prowadzisz działalność gospodarczą? Zatrudnij asystenta, który pomoże Ci w prowadzeniu biznesu. Trwa nabór do projektu, dzięki któremu osoby z ograniczeniami wynikającymi z niepełnosprawności mogą prowadzić aktywne życie zawodowe z pomocą profesjonalnego asystenta. Korzystać z niego mogą osoby z niepełnosprawnościami w całym kraju.

Projekt oferuje możliwość zatrudnienia asystenta lub asystentów działalności gospodarczej w wymiarze max. 1 etatu (lub 160 h w miesiącu), którzy pomogą Ci w pokonywaniu barier wynikających z Twojej niepełnosprawności.

Wniosek może złożyć osoba, która:

• ma udokumentowaną niepełnosprawność,

• prowadzi działalność gospodarczą nie dłużej niż 24 miesiące,

• zatrudnia bądź planuje zatrudnić asystenta wspierającego go w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Stosowne formularze można składać pocztą lub osobiście na adres: Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość, 71-111 Szczecin, ul. J. Poniatowskiego 33 D.

W przypadku braku wymaganej liczby chętnych rekrutacja będzie przedłużona.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę www.cpt.org.pl/asystent lub zadzwoń 575 480 430 albo napisz na asystent@cpt.org.pl.

Print Friendly, PDF & Email