Prezydent zaprasza do udziału w panelu ekspertów „Info COVID-19. Zapytaj – Zdecyduj”

Prezydent zaprasza do udziału w panelu ekspertów „Info COVID-19. Zapytaj – Zdecyduj”
Fot. Pixabay

Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa mógł podjąć taką świadomą decyzję – powiedział prezydent Andrzej Duda, zapraszając do udziału w Prezydenckim Panelu Ekspertów „Info Covid-19. Zapytaj – Zdecyduj”, który odbędzie się w czwartek.

– Pandemia dotyka każdego z nas. Chorujemy my, chorują nasi bliscy. Codziennie musimy poddawać się licznym ograniczeniom. Ja również mam doświadczenia z tą chorobą. Jestem przekonany, że przyjęcie trzech dawek szczepionki przeciwko COVID-19 miało wpływ na łagodny przebieg zakażenia – powiedział prezydent w krótkim telewizyjnym wystąpieniu.

– Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa także mógł podjąć taką świadomą decyzję. To skłoniło mnie do zorganizowania w Pałacu Prezydenckim spotkania 27 stycznia, podczas którego zaproszeni eksperci udzielą odpowiedzi na państwa pytania – zapraszam do aktywnego udziału. Zapytaj-zdecyduj! – dodał Duda.

Uczestnicy Panelu – jak poinformowało we wtorek Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP – odpowiedzą na najważniejsze pytania dot. medycznych aspektów walki z pandemią COVID–19. (PAP)

Agata Zbieg
Print Friendly, PDF & Email